PILATES VE ST 8.1. NENÍ

PILATES VE ST 8.1. NENÍ

Dobrý den, milé cvičenky, přeji vám vše nejlepší do nového roku a omlouvám se, ale z pracovních důvodů tuto středu ještě cvičení není, bude až za týden. Pokud chcete, můžete si přijít zacvičit i jiný den na jiné cvičení dle rozvrhu. Mějte se hezky a za týden se budu těšit, L.

Oddíl Aerobiku - emailový zpravodaj

Novinky z oddílu na Váš email.